Drupal QuickBooks Integration (8.x-1.0-rc1) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Operations
eo: Operacioj

en: Remove
eo: Forigu

en: Refresh
eo: Renovigu

en: ID
eo: Identigilo

en: Display label
eo: Vidigita etikedo

en: Rate
eo: Noto
