Drupal QuickBooks Integration (8.x-1.0-rc1) - en to fi translation catalogue (21 entries)

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Remove
fi: Poista

en: Refresh
fi: Päivitä

en: Terms
fi: Termit

en: Invoice
fi: Lasku

en: Payment
fi: Maksu

en: here
fi: täällä

en: Display label
fi: Näytä etiketti

en: Payment method
fi: Maksutapa

en: Rate
fi: Arvio

en: VAT
fi: ALV

en: Tax
fi: Vero

en: Component name
fi: Komponentin nimi

en: Tax type
fi: Veron tyyppi

en: Add rate
fi: Lisää kanta

en: Territory
fi: Alue

en: Territories
fi: Alueet

en: Add territory
fi: Lisää alue

en: Please add at least one rate.
fi: Lisää vähintään yksi kanta.

en: Please add at least one territory.
fi: Lisää vähintään yksi alue.

en: Consumption tax
fi: Kulutusvero
