Drupal QuickBooks Integration (8.x-1.0-rc1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Remove
hi: हटाएँ

en: Refresh
hi: रिफ्रेश .

en: ID
hi: आईडी

en: Display label
hi: प्रदर्शन लेबल
