Drupal QuickBooks Integration (8.x-1.0-rc1) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Remove
th: เอาออก

en: Refresh
th: รีเฟรช

en: ID
th: ไอดี

en: Invoice
th: ใบส่งของ

en: Payment
th: เงื่อนไขชำระเงิน

en: Rate
th: ให้คะแนน
