Drupal QuickBooks Integration (8.x-1.0-rc1) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: Operations
tr: İşlemler

en: Remove
tr: Kaldır

en: Refresh
tr: Yenile

en: Terms
tr: Terimler

en: Invoice
tr: Fatura

en: Payment
tr: Ödeme

en: here
tr: buraya

en: Display label
tr: Görünen etiket

en: Payment method
tr: Ödeme yöntemi

en: Percentage
tr: Yüzde

en: Rate
tr: Puan

en: Saving...
tr: Kaydediliyor...

en: Tax
tr: Vergi

en: Component name
tr: Bileşen adı
