Drupal QuickBooks Integration (8.x-1.0-rc1) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Refresh
ug: يېڭىلاش

en: here
ug: بۇ يەر

en: Rate
ug: باھا

en: Saving...
ug: ساقلىنىۋاتىدۇ ...
