Drupal QuickBooks Integration (8.x-1.0-rc2) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Operations
be: Аперацыі

en: Development
be: Распрацоўка

en: Remove
be: Выдаліць

en: Refresh
be: Перазагрузіць

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Display label
be: Метка для адлюстравання
