Drupal QuickBooks Integration (8.x-1.0-rc2) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Development
bo: གསར་སྤེལ

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Refresh
bo: གསར་འདོན

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Terms
bo: ཐ་སྙད

en: here
bo: འདིར།
