Drupal QuickBooks Integration (8.x-1.0-rc2) - en to da translation catalogue (16 entries)

en: Operations
da: Handlinger

en: Development
da: Udvikling

en: Remove
da: Fjern

en: Refresh
da: Opdatér

en: Terms
da: Ord

en: Invoice
da: Faktura

en: Payment
da: Betaling

en: here
da: her

en: Account type
da: Kontotype

en: Production
da: Produktion

en: Display label
da: Vis etiket

en: Payment method
da: Betalingsmetode

en: Percentage
da: Procent

en: Rate
da: Bedøm

en: Tax
da: Skat

en: Tax type
da: Afgiftstype
