Drupal QuickBooks Integration (8.x-1.0-rc2) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Development
is: Þróun

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Refresh
is: Endurnýja

en: ID
is: Kenni

en: Invoice
is: Kvittun

en: Payment
is: Greiðslumáti

en: Payment method
is: Greiðsluháttur

en: Percentage
is: Prósenta
