Drupal QuickBooks Integration (8.x-1.0-rc2) - en to lt translation catalogue (26 entries)

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Development
lt: Plėtojimas

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Refresh
lt: Atnaujinti

en: Terms
lt: Terminai

en: Invoice
lt: Sąskaita

en: Payment
lt: Mokėjimas

en: here
lt: čia

en: Production
lt: Produkcija

en: Display label
lt: Rodyti žymę

en: Payment method
lt: Apmokėjimo būdas

en: Percentage
lt: Procentas

en: Rate
lt: Tarifas

en: VAT
lt: PVM

en: Tax
lt: Mokesčiai

en: Tax type
lt: Mokesčio tipas

en: Add rate
lt: Pridėti tarifą

en: Territory
lt: Teritorija

en: Territories
lt: Teritorijos

en: Rates
lt: Tarifai

en: Round tax at the order item level
lt: Apvalinti mokestį užsakymo eilutės lygmenyje

en: Used to identify the applied tax in order summaries.
lt: Naudojamas taikomam mokesčiui identifikuoti užsakymų suvestinėse.

en: The tax type will be used if both the customer and the store belong to one of the territories.
lt: Mokesčio tipas bus naudojama, jei ir klientas, ir parduotuvė priklauso vienai iš teritorijų.

en: Add territory
lt: Pridėti teritoriją

en: Please add at least one rate.
lt: Pridėkite bent vieną tarifą.

en: Consumption tax
lt: Vartojimo mokestis
