Drupal QuickBooks Integration (8.x-1.0-rc2) - en to vi translation catalogue (15 entries)

en: Operations
vi: Thao tác

en: Development
vi: Phát triển

en: Remove
vi: Xoá

en: Refresh
vi: Làm tươi

en: ID
vi: Mã

en: Invoice
vi: Hóa đơn

en: Payment
vi: Thanh toán

en: here
vi: ở đây

en: Account type
vi: Loại tài khoản

en: Production
vi: Sản phẩm

en: Display label
vi: Hiện nhãn hàng

en: Payment method
vi: Phương thức thanh toán

en: Percentage
vi: Tỷ lệ

en: Rate
vi: Tỷ lệ

en: Tax
vi: Thuế
