Drupal QuickBooks Integration (8.x-1.0-rc2) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Development
kn: ಅಭಿವೃದ್ಧಿ

en: Remove
kn: ತೆಗೆದುಹಾಕು

en: Refresh
kn: ಪುನಶ್ಚೇತನಗೊಳಿಸು

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Percentage
kn: ಪ್ರತಿಶತ

en: Rate
kn: ದರ
