EK Jitsi (2.0.0-rc1) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: yes
et: jah

en: default
et: vaikimisi

en: Password
et: Parool

en: Default
et: Vaikimisi

en: no
et: ei

en: Set name
et: Komplekti nimetus

en: Start
et: Algus

en: Join
et: Liitu

en: hour(s)
et: tund(tunnid)

en: day(s)
et: päev(ad)

en: About
et: Programmist

en: copy
et: kopeeri

en: Set password
et: Määra parool
