EK Jitsi (2.0.0-rc1) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: yes
lt: taip

en: default
lt: įprasta

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Default
lt: Numatytasis

en: no
lt: ne

en: Set name
lt: Nustatyti pavadinimą

en: Start
lt: Pradžia

en: Join
lt: Prisijungti

en: hour(s)
lt: valanda

en: day(s)
lt: diena

en: About
lt: Apie

en: Set password
lt: Nustatyti slaptažodį
