EK Jitsi (2.0.0-rc1) - en to pt translation catalogue (16 entries)

en: yes
pt: sim

en: default
pt: padrão

en: Password
pt: Senha

en: Default
pt: Padrão

en: no
pt: não

en: Set name
pt: Nome do conjunto

en: Start
pt: Iniciar

en: Stop
pt: Parar

en: Join
pt: Inscrever-se

en: hour(s)
pt: hora(s)

en: day(s)
pt: dia(s)

en: other
pt: outro

en: About
pt: Sobre

en: Guest
pt: Visitante

en: copy
pt: copiar

en: Set password
pt: Insira a senha
