EK Jitsi (2.0.0) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Body
my: စာကိုယ်

en: yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: Password
my: စကားဝှက်

en: no
my: မဟုတ်/မလုပ်

en: About
my: အကြောင်း
