EK Jitsi (2.0.0) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Body
fa: بدنه

en: yes
fa: بله

en: default
fa: پیش‌فرض

en: Password
fa: گذرواژه

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: no
fa: خیر

en: Set name
fa: نام مجموعه

en: day(s)
fa: روز(ها)

en: About
fa: درباره
