EK Jitsi (8.x-1.0-beta4) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: yes
bo: ཡིན

en: default
bo: སོར་འཇོག

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: no
bo: མིན

en: Set name
bo: སྡེ་ཚན་གྱི་མིང

en: Join
bo: ཞུགས་པ།

en: About
bo: གསལ་བཤད
