EK Jitsi (8.x-1.0-beta4) - en to kn translation catalogue (11 entries)

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: yes
kn: ಹೌದು

en: default
kn: ಪೂರ್ವನಿಯೋಜಿತ

en: Password
kn: ಗುಪ್ತಪದ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: no
kn: ಇಲ್ಲ

en: Start
kn: ಪ್ರಾರಂಭಿಸು

en: Stop
kn: ನಿಲ್ಲಿಸು

en: Join
kn: ಸೇರು

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Guest
kn: ಅತಿಥಿ
