EK Jitsi (8.x-1.0-beta5) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: yes
th: ตกลง

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: no
th: ไม่

en: hour(s)
th: ชั่วโมง

en: day(s)
th: วัน

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Set password
th: ตั้งรหัสผ่าน

en: domain
th: โดเมน
