EK Jitsi (8.x-1.0-beta5) - en to fr translation catalogue (18 entries)

en: Body
fr: Corps

en: yes
fr: oui

en: default
fr: défaut

en: Password
fr: Mot de passe

en: Default
fr: Par défaut

en: no
fr: non

en: Set name
fr: Nom de l'ensemble

en: Start
fr: Début

en: chat
fr: chatter

en: Join
fr: S'inscrire

en: hour(s)
fr: heure(s)

en: day(s)
fr: jour(s)

en: About
fr: À propos

en: Guest
fr: Visiteur

en: copy
fr: copier

en: Set password
fr: Définir le mot de passe

en: domain
fr: domaine

en: Full screen
fr: Plein écran
