EK Jitsi (8.x-1.0-beta5) - en to ja translation catalogue (14 entries)

en: Body
ja: 本文

en: yes
ja: はい

en: default
ja: デフォルト

en: Password
ja: パスワード

en: Default
ja: デフォルト

en: no
ja: いいえ

en: Set name
ja: セット名

en: Start
ja: 開始

en: Stop
ja: 停止

en: Join
ja: 参加

en: hour(s)
ja: 時間

en: day(s)
ja: 日

en: About
ja: アバウト

en: Set password
ja: パスワードを設定
