Jmol (8.x-1.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Center
nl: Gecentreerd

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

en: About
nl: Over

en: Science
nl: Wetenschap
