Jmol (8.x-1.0-alpha3) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Center
vi: Giữa

en: Trace
vi: Dấu vết

en: Left
vi: Trái

en: Right
vi: Phải

en: About
vi: Giới thiệu

en: Science
vi: Khoa học
