Jmol (8.x-1.0-alpha4) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Center
kn: ಕೇಂದ್ರ (ತೆಗೆದುಹಾಕಲ್ಪಟ್ಟಿದೆ)

en: Trace
kn: ಜಾಡು(Trace)

en: Left
kn: ಎಡ

en: Right
kn: ಬಲ

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Science
kn: ವಿಜ್ಞಾನ
