Job Scheduler (4.0.1) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Type
he: סוג

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Rebuild
he: בנה מחדש

en: Data
he: נתונים

en: Scheduled
he: מתוזמן
