Job Scheduler (4.0.1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Type
lt: Tipas

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Data
lt: Duomenys

en: Scheduled
lt: Publikavimas atidėtas
