Job Scheduler (4.0.1) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Type
ru: Тип

en: Settings
ru: Настройки

en: Name
ru: Название

en: Period
ru: Период

en: Rebuild
ru: Перестроить

en: Data
ru: Данные

en: Scheduled
ru: Запланировано

en: Job Scheduler
ru: Планировщик заданий

en: Scheduler API
ru: API планировщика
