Job Scheduler (4.0.1) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Type
uk: Тип

en: Settings
uk: Налаштування

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Period
uk: Крапка

en: Rebuild
uk: Перебудувати

en: Data
uk: Дані

en: Scheduled
uk: Заплановано

en: Job ID
uk: ID задачі
