Job Scheduler (4.0.1) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Type
de: Typ

en: Settings
de: Einstellungen

en: Period
de: Periode

en: Rebuild
de: Neu aufbauen

en: Data
de: Daten

en: Scheduled
de: Zeitgesteuert

en: Job ID
de: Auftrags-ID

en: Last execution
de: Letzte Ausführung
