Job Scheduler (8.x-3.0) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Type
am: ዓይነት

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: ID
am: አይዲ

en: UUID
am: ዩዩአይዲ
