Job Scheduler (8.x-3.0) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Type
oc: Tipe

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Period
oc: Periòde

en: Data
oc: Donadas

en: UUID
oc: Identificant universal unic (UUID)
