Job Scheduler (8.x-3.0) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Type
sk: Typ

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Rebuild
sk: Obnoviť

en: Data
sk: Údaje

en: Scheduled
sk: Naplánované
