Job Scheduler (8.x-3.1) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Type
ca: Tipus

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Period
ca: Punt

en: Rebuild
ca: Torna a construir

en: Data
ca: Dades

en: Scheduled
ca: Programat
