Job Scheduler (8.x-3.1) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Type
vi: Kiểu

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Name
vi: Tên

en: ID
vi: Mã

en: Period
vi: Dấu chấm

en: Data
vi: Dữ liệu
