Job Scheduler (8.x-3.1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Type
eo: Tipo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: ID
eo: Identigilo

en: UUID
eo: Unika uzantonomero
