JOUVE Seven Administration theme (8.x-1.0) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Author
ar: المؤلف

en: Help
ar: المساعدة

en: Published
ar: منشور

en: Font size
ar: حجم الخط

en: Not published
ar: لم ينشر
