JOUVE Seven Administration theme (8.x-1.0) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Author
gl: Autor/a

en: Help
gl: Axuda

en: Published
gl: Publicado

en: Font size
gl: Tamaño do tipo de letra

en: Not published
gl: Non publicado

en: A simple one-column, tableless, fluid width administration theme.
gl: Un tema visual para admistración dunha columna, sen tablas, de ancho variable.

en: Last saved
gl: Gardado por última vez

en: Not saved yet
gl: Aínda sen gardar
