JOUVE Seven Administration theme (8.x-1.0) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Author
jv: Penulis

en: Help
jv: Pitulungan

en: Published
jv: Dipacak

en: Font size
jv: Ukuran huruf

en: Not published
jv: Ora dipacak

en: A simple one-column, tableless, fluid width administration theme.
jv: Kolum tunggal sederhana, tanpa tabel, téma administrasi sing kampul ambané.
