JOUVE Seven Administration theme (8.x-1.0) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Help
km: ជំនួយ

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Not published
km: មិន​បាន​​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: A simple one-column, tableless, fluid width administration theme.
km: ស្បែក​គ្រប់​គ្រង​ដែល​មានទទឹង​ថេរ គ្មានតារាង មាន​មួយ​ជួរ​ឈរ​សាមញ្ញ ។
