JOUVE Seven Administration theme (8.x-1.0) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Author
pt: Autor

en: Help
pt: Ajuda

en: Published
pt: Publicado

en: Font size
pt: Tamanho do tipo de letra

en: Not published
pt: Não publicado

en: Font family
pt: Família de tipos de letra

en: custom
pt: personalizado

en: A simple one-column, tableless, fluid width administration theme.
pt: Um tema de administração simples, de uma coluna, sem tabelas e largura fluída.

en: Last saved
pt: Última gravação

en: Not saved yet
pt: Ainda não foi gravado
