JOUVE Seven Administration theme (8.x-1.0) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Author
sk: Autor

en: Help
sk: Pomoc

en: Published
sk: Zverejnené

en: Font size
sk: Veľkosť písma

en: Not published
sk: Nezverejnené

en: A simple one-column, tableless, fluid width administration theme.
sk: Jednoduchá jedno-stĺpcová, beztabuľková, téma administrácie s plávajúcou šírkou.

en: Last saved
sk: Naposledy uložené

en: Not saved yet
sk: Zatiaľ neuložené
