JOUVE Seven Administration theme (8.x-1.0) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Author
bg: Автор

en: Help
bg: Справка

en: Published
bg: Публикувано

en: Not published
bg: Непубликувано

en: A simple one-column, tableless, fluid width administration theme.
bg: Проста, едноколонна, таблична тема с динамична ширина
