JOUVE Seven Administration theme (8.x-1.0) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Font size
bo: ཡིག་གཟུགས་ཀྱི་ཆེ་ཆུང

en: Not published
bo: ཁྱབ་སྤེལ་བྱས་མེད

en: Font family
bo: ཡིག་གཟུགས་ཁོངས་གཏོགས
