JOUVE Seven Administration theme (8.x-1.0) - en to de translation catalogue (13 entries)

en: Author
de: Autor

en: Help
de: Hilfe

en: Published
de: Veröffentlicht

en: Font size
de: Schriftgröße

en: Not published
de: Nicht veröffentlicht

en: Font family
de: Schriftenfamilie

en: custom
de: benutzerdefiniert

en: Container width
de: Containerbreite

en: Background image
de: Hintergrundbild

en: A simple one-column, tableless, fluid width administration theme.
de: Ein einfaches, einspaltiges Verwaltungs-Theme ohne Tabellen und mit dynamischer Breite.

en: - Default -
de: - Standard -

en: Last saved
de: Zuletzt gespeichert

en: Not saved yet
de: Noch nicht gespeichert
