JOUVE Seven Administration theme (8.x-1.0) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Help
eo: Helpo

en: Published
eo: Publikigita

en: Font size
eo: Grandeco de tiparo

en: Not published
eo: Ne publikigita
