JOUVE Seven Administration theme (8.x-1.0) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Author
hr: Autor

en: Help
hr: Pomoć

en: Published
hr: Objavljeno

en: Font size
hr: Veličina fonta

en: Not published
hr: Nije objavljeno

en: A simple one-column, tableless, fluid width administration theme.
hr: Jednostavni administracijski predložak u jednom stupcu, bez tablica i prilagodljive širine
