JOUVE Seven Administration theme (8.x-1.0) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Author
hu: Szerző

en: Help
hu: Súgó

en: Published
hu: Közzétéve

en: Font size
hu: Betűméret

en: Not published
hu: Rejtett

en: Font family
hu: Betűcsalád

en: custom
hu: egyéni

en: A simple one-column, tableless, fluid width administration theme.
hu: Egyszerű, táblázatokat nem használó, egyoszlopos, alkalmazkodó szélességű adminisztrációs smink.

en: - Default -
hu: - Alapértelmezés -

en: Last saved
hu: Utoljára mentve

en: Not saved yet
hu: Nem volt még mentve
