JOUVE Seven Administration theme (8.x-1.0) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Author
id: Penulis

en: Help
id: Bantuan

en: Published
id: Dipublikasikan

en: Font size
id: Ukuran Font

en: Not published
id: Tidak dipublikasikan

en: Background image
id: Gambar latar

en: A simple one-column, tableless, fluid width administration theme.
id: Merupakan tema satu-kolom sederhana, tanpa-tabel dan tema administrasi dengan lebar yang bisa menyesuaikan.

en: Last saved
id: Terakhir disimpan

en: Not saved yet
id: Belum disimpan
